הקמת אתר אינטרנט

SOFTWARE DEVELOP

מוצרי תוכנה לעסקים

יש לך עסק או משרד? אולי בית קפה, חנות, או נקודת שרות ללקוחות? איזה כלים יש לך כדי לשלוט ולנהל? איך אתה מסייע לעובדים שלך לעבוד ביתר נוחות? ומה יש לעשות כדי לתת שרות יעיל יותר ללקוחות שלך? אתה יותר מכל יודע מה הצרכים שלך, מכיר את נקודות העומס על העובדים שלך, ויודע כמה שוחקת עבודה שחורה ורפיטטיבית יכולה להיות.  ישנם דרכים רבות להכניס ייעול ושיפור למערך העסקי שלך בדרכים שלא ידעת!  תוכל להכניס מנגנונים אוטומטיים, ולשלב אפליקציות חכמות שיעזרו לעובדים שלך בביצוע משימותיהם – והנה, הניהול קל יותר, וזה לא חלום, זה פיתרון תוכנתי עסקי, זה כלי עבודה. מיזו מכירה ומצעידה טכנולוגיות חדשות ללקוחותיה. עם השנים פיתחנו מקצוענות בייצור כלי עבודה תכונתיים: פיתוח מערכות מידע וניהול, פתרונות תוכנה לנקודות מכירה, אפליקציות המשלבות בתוכן גם את העוצמה של עולם האינטרנט..מוצרים שפיתחנו:

דר.תור - יומן תורים אינטרנטי
דר.תור - יומן תורים אינטרנטי

מערכת דר. תור מציעה מגוון כלים מתקדמים לחסוך עלויות למרפאה ובמקביל לשפר את השירות למטופלים. כל זה מתחיל כאשר נותנים למטופלים דרך לקבוע תור לרופא באופן עצמאי, ואז עולם חדש של יתרונות נפתח - עם שיפור השירות, חסכון בעלויות, וקביעת יותר תורים.  בין לקוחותינו: חברת קישורית

PoolHall - לניהול אולמות ביליארד וסנוקר
PoolHall - לניהול אולמות ביליארד וסנוקר

PoolHall היא מערכת ותיקה בשטח ומיועדת לניהול אולמות ביליארד וסנוקר. אם אתה בעל מועדון קטן, או אם אתה מנהל אולם עם עשרות שולחנות משחק, לנו יש את המערכת האידיאלית בשבילך שפותחה ושופשפה ע"י מועדוני הביליארד הכבדים בישראל...

בין לקוחותנו - רשת לינקולן ביליארד

לפרטים נוספים »
Shiping Agent - מערכת ניהול לסוכני אוניות
Shiping Agent - מערכת ניהול לסוכני אוניות

מערכת ותיקה ואמינה המשמשת כרבע מסוכני האוניות בישראל. באמצעותה ניתן להפיק מסמכי אוניה כגון מצהר, שטר מטען, תעודות מסירה, תעודות שער, חשבון מטענים ועוד. המערכת גם מבצעת תקשורת שידורים מלאה בחתימה דיגיטאלית לרשויות המכס ולרשות הנמלים.

Bass D-Light - נגן מוזיקה לקניונים
Bass D-Light - נגן מוזיקה לקניונים

אפליקציית נגן מדיה מתקדמת, המערכת מאפשרת הגדרת סגנונות וחלוקת יום השידורים ע"פ הסגנונות השונים ויצירת לוח שידורים מתוכנן ובעל אופי ברור אך מגוון ומשתנה, וכל זאת ללא צורך בתפעול שוטף.

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול