הקמת אתר אינטרנט

Develop

Develop

הקמת אתר אינטרנט

ידע, רצון ומסירות יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי. ובניית אתרים, החל מראשית דרכו של האינטרנט, תמשיך להיות אתגר בלתי פוסק. החדשנות הטכנולוגית של היום מצליחה לתמוך בחלומות שאך אתמול נראו לא הגיוניים.


 עם ידע וניסיון שנצבר לאורך שנים של בניית אתרים ופיתוח אפליקציות חברת מיזו בחרה ב- DotNETNuke כתשתית המובילה לבניית אתרים ללקוחותיה -  המספקת שילוב נכון של קידמה טכנולוגית, עיצוב ותוכן. מיזו מספקת פיתרון שיעשה את האתר אתר נוח לאחזקה ותפעול בצד הניהולי, חביב על מנועי החיפוש, ובעיקר אהוב על הגולשים בצידו החזותי. 

 • אתרי תדמית ותוכן

  לך יש חלום בראש: אתר אינטרנט כמו שלא נראה עוד לפניו. עם הכלים הנכונים והייחודיים שפותחו במיזו עם השנים, נביא את החלום לידי מימוש: אתר אינטרנט שיבלוט אצל מנועי חיפוש, אתר אינטרנט בעיצוב סוחף,  אתר אינטרנט שישקף את העסק שלך, ובעצם את מי שאתה
  אתרי תדמית ותוכן הם לחם חוקה של מיזו. לאתר תדמית יש מגוון רחב של צרכים: צריך להיות לו פן חזותי עם מסר ברור, הוא צריך להיות עדכני ומעניין, וגם לדבר את שפתם של מנועי החיפוש.

  בקרו באתרי תדמית ותוכן בתיק העבודות שלנו.

 • מומחים בפלטפורמות המובילות

  אנו מתמחים בבנית והקמה של אתרים על מבחר פלטפורמות, ובעיקר על   Wordpress  ו-  DotNetNuke.
  כיום, אלו הפלטפורמות המובילות עליהן בונים אתרים. DotNetNuke הינה ה- open source המבוסס על טכנולוגיית NET. מבית מיקרוסופט.
  ו- Wordpress הינה ללא ספק חביבת קהיליית המפתחים, שהינה התשובה לפיתוח על גבי שרתי לינוקס.
  במיזו מצאנו דרכים ייחודיות לפשט עבור הלקוחות את ניהול האתר והתכנים שבו. ולאפשר לאתרים שאנו בונים שליטה מלאה על כל הפרמטרים החשובים לקידום נכון של האתר, ולביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש. אנו גם שוקדים בשמירה על תקני HTML קפדניים, והאתרים שלנו נבנים בהתאמה לצפייה בדפדפנים הפופולאריים ובהתאם לתקנים העולמיים.

 • מכירת מוצרים באינטרנט

  יתכן ואתר האינטרנט שלך יכול לתת לך יותר. כן, הוא מספק מידע לגולשים וגם מהווה דרך ליצירת קשר. אך אפשר להוסיף לו יכולות אינטראקטיביות, כך שתוכל לתת לגולשים שרות או כלי לביצוע פעולות שהם היו מעוניינים לבצע, כמו רכישה של מוצרים וביצוע תשלום מאובטח, או הזמנה שלך כרטיסים לפסטיבל, ואולי כדי לקבוע תור לשרות שאתה מספק, וכל זה בלי טלפון אחד.

  צפו בכמה דוגמאות הקמת אתר מסחר בתיק העבודות שלנו.

 • אתרים מבוססי פלאש

  כיום, אין כלי טוב מפלש לעיצוב אתר עד לפרט האחרון וליצירת עיצוב ייחודי ומקורי. אנו מתמחים בבנייה של אתרי פלש מתקדמים ומעטים בארץ יודעים לעשות כמונו – החל ממשחקים ובאנרים ועד לאנימציות מרהיבות לעמוד הבית הראשי של האתר. גם לאתרי הפלאש, כמו לאתרים האחרים שלנו, יש מערכת ניהול תוכן מיוחדת.  השקעתם והקמתם אתר פלאש מדהים, אבל אף אחד לא מוצא אותו, במנועי החיפוש?  לנו יש גם את הפתרונות לחשיפה וקידום של אתרי פלאש למנועי חיפוש.

  בקרו באתרי פלאש בתיק העבודות שלנו.

 • מצגות אנימציה ווידאו

  מצגת מולטימדיה הנה אמצעי שיווקי מעולה לפרסום ולקידום העסק. מצגת מאפשרת התמקדות בפלח שוק מועדף תוך מתן התייחסות אישית לכל לקוח המקבל אותה על גבי תקליטור. במצגת ניתן לשלב  קטעי וידאו, תלת מימד 3D, קריינות ומוסיקה. ניתן להפוך את המצגת לאינטראקטיבית, המעודדת את המשתמש ללחוץ על כפתורים וכך לנווט בזמן הצפייה תוך כדי הגברת העניין בתוכן המוצג. עם מצגות עסקיות, ומכירתיות  אנו מקפידים על תוכן איכותי ומכובד עבור קהל הלקוחות או השותפים העסקיים.

  צפו בכמה מצגות מתיק העבודות שלנו.

 • מיניסייטים ודפי נחיתה

  לא אחת יש צורך לדחוף מוצר מסויים, או לתת בוסט שיווקי לעסק. האתר הראשי שלכם גדול, עם הרבה תוכן, ואינו יכול לשרת הדרישה הפשוטה – להיות ממוקד. לתורך זה בונים מיניסייט, או דף נחיתה, שמסע פרסום מוביל את הגולש קודם אילו, וזו ההזדמנות הכי טובה לגרום לגולש להשאיר פרטים, או לשכנע אותו לבצע רכישה. מיניסייטים נבנים מהר, וזה היתרון הכי חשוב שלהם. תוך מספר ימים הם באויר, פשטים למראה, קלילים בתוכן ומזמינים מאוד להשארת פרטי קשר (ליד). אנו יודעים לתת פתרונות לאיסוף וניהול הלידים כדי שחס וחלילה לא יהיה ליד שיתקרר.

  צפו בכמה דוגמאות הקמת אתר נחיתה

 • עוד על הקמת אתרים

  MeZoo מפתחת אתרים במגוון טכנולוגיות, החל באתרי פלש מעוצבים (כולל אתרי פלש בעלי תוכן דינאמי ומערכות קידום אתר) דרך אתרי תדמית דינאמיים ועד אתרי מסחר מכוון ופתרונות B2B וB2C לרבות מערכת ניהול תפריט מוצרים ועגלת קניות מהמשוכללות שיש ומערכות חיוב כרטיס אשראי.

  למד עוד

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול