הקמת אתר אינטרנט
קידום אתר אינטרנט – פרמטרים עיקריים וחשובים למנועי החיפוש

נתחיל ונאמר כי בבואנו להתבונן על קידום אתר במנועי חיפוש נהוג לדבר בעגה המקצועית ובמיוחד במדינת ישראל על מנוע החיפוש של גוגל, אשר חולש כיום על יותר מ-95% מנפח החיפוש בישראל. בעולם התמונה קצת פחות חד צדדית ומנועי חיפוש כמו יאנדקס ברוסיה, יאהו ובינג בארה"ב וביידו בסין מהווים גם הם מנועי חיפוש פופולאריים, וכאשר מקדמים אתרים בחו"ל צריך לתת גם להם את היחס הנדרש. אז מהם ה...


הקמת אתר אינטרנט בחינם

משוטטות קצרה והבנה קצת יותר מעמיקה ברשת האינטרנט נראה כי כיום כל אתר אינטרנט שני שנבנה הוא על בסיס פלטפורמה חינמית. האם זה טוב? והאם שווה לחסוך כאשר באים להקים אתר באינטרנט. קיימות עשרות מערכות בארצנו אשר מאפשרות לאדם הממוצע להקים אתר אינטרנט במספר צעדים פשוטים. בד"כ ניתן להגדיר את התפריט בקלות, לבחור את אחד העיצובים הניתנים לנו לבחירה, להזין תכנים והנה – יש לנו אתר...


הקמת אתר אינטרנט לאלבומים דיגיטליים

אם אתם חושבים להקים אתר אינטרנט לאלבומים דיגיטליים עבור עצמכם, או הולכים להקים אתר כזה עבור גוש אחר, חשוב שתדעו כי הקמת אתר אינטרנט מהסוג הזה אינו עניין של מה בכך. אפשר אפילו להרחיק ולומר שהקמת אתר אינטרנט שכזה הוא מבצע לא קטן המצריך כישרון, ידע וטכנולוגיה מתאימה.


הקמת אתר אינטרנט – כל השלבים

אתרי אינטרנט הופכים בשנים האחרונות להיות אחד הדברים הנפוצים ביותר בעולם המדיה והתקשורת, ובגדר חובה עבור כל בית עסק, גוף או ארגון כזה או אחר.


הקמת אתר אינטרנט לחנות משלוחי פרחים

כיום, כל בר דעת כבר מודע לעובדה כי הקמת אתר אינטרנט הוא כורח ראשון במעלה. הצעד הראשון של כל מי שמחפש נותן שירותים כיום, הוא פנייה אל מנוע החיפוש והקשת ביטוי מתאים. אולם הבעיה היא, כיצד להתבלט בתוך המון האתרים המספקים שירותים דומים


חשיבות עדכון אתר אינטרנט

אתרי אינטרנט הם כיום אחת הדרכים הנוחות, הנפוצות והפופולאריות להעביר מידע ולהשיג מטרות שונות נוספות כמו עשיית כסף, השגת קהל מאזינים, העלאה של אובייקט כלשהו לתודעה ציבורית רחבה, לתקשר עם אנשים מכל רחבי העולם ועוד ועוד


טיפים להקמת אתר במהירות

הקמת אתר אינטרנט הייתה נחשבת בעבר אולי לפעולה מסובכת הדורשת ידע טכני רב ורמה מסוימת של התמקצעות בתחום המחשבים והאינטרנט, אך כיום כבר מדובר בפעולה פשוטה, קלה ומהירה הרבה יותר, מה שמאפשר כמעט לכל אחד בעל גישה למחשב להקים אתר אינטרנט הזמן קצר ביותר.


קידום אתרים

קידום אתרים הינו פרויקט מקצועי וממוקד אשר מטרתו לקדם ולמנף את אתר הלקוח ולהביאו למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.


על עיצוב, על אתרי אינטרנט ועל מה שביניהם

בעידן שבו ההופעה החיצונית היא מפתח שפותח דלתות רבות, הרי שהחוץ של הקנקן חשוב לא פחות מאשר תוכו. בתוך כך, הרי שהעיצוב- שמשמעותו יצירת מראה חזותי מושך ואטרקטיבי למוצר, לחפץ, לגינה, לבית או לאתר אינטרנט- הפך לחלק בלתי נפרד מהחברה בה אנו חיים.


על החשיבות של הקמת אתר לקידום העסק

עידן האינטרנט יצר מציאות שבה בית עסק שאין לו אתר אינטרנט הוא כמו אזרח ללא תעודת זהות. אם אין לך אתר אינטרנט, אין לך זהות של ממש. מדוע הפכה הקמת אתר לכלי מרכזי בקידום העסק וכיצד בפועל יש בה כדי להגדיל את רווחיותו? על כך במאמר הבא.


על חשיבותו של תוכן שיווקי לאתר האינטרנט שלך

הקמתם כבר אתר אינטרנט לעסק? האתר נראה רציני, מעוצב כהלכה ובנוי היטב? אז מדוע בכל זאת מספר הכניסות אליו אינו משביע רצון? ייתכן שהתוכן השיווקי של האתר שלכם אינו אפקטיבי ולא מספיק אמין. כמה מילים על חשיבותו של תוכן שיווקי בהקמת אתר ועל עקרונות הכתיבה של תוכן שיווקי מוצלח במאמר הבא.


חשיפת העסק ברשתות חברתיות- מה זה בדיוק אומר ומדוע זה חשוב?

אם עד לפני כמה שנים יכול היה בעל עסק להסתפק בהקמת אתר בלבד כדי למנף את העסק שלו, הרי שכיום הקמת אתר היא רק הצעד הראשון המהווה את יריית הפתיחה של כל מסע הקידום של העסק באינטרנט. מסע שיווקי זה כולל את הקמת האתר וקידומו, את ניהול האתר, את פרסומו ושיווקו במנועי החיפוש ואת חשיפתו ברשתות החברתיות. מאמר זה ידון במשמעותה של חשיפת העסק ברשתות חברתיות, שהפכה כלי לקידומם של עס...


על חשיבות הפרסום של עסקים באינטרנט

הקמת אתר אינטרנטי לעסק שלך, האתר מעוצב באופן מרשים ואטרקטיבי, אך עדיין קיים פער בין הציפיות שלך לגבי תנועת הגולשים שתיכנס אליו לבין מה שקורה בפועל? ייתכן שפער זה הוא תוצאה של היעדר פרסום מספק של העסק שלך באינטרנט.


הקמת אתר בכמה שלבים

אתה נמצא בשלבי הקמתו של עסק קטן, ובמקביל אתה רוצה להקים לו אתר כדי להיחשף לכמה שיותר קונים פוטנציאליים? בשל מגבלות תקציב החלטת לקחת על עצמך את המשימה להקים אתר בשיטת "עשה זאת בעצמך", אך אינך ממש בטוח כיצד להתחיל? להלן מדריך קצר שיפרוס בפניך את כל התורה על רגל אחת.


התאמת האתר שלך לקריטריוני הסינון של גוגל- עד כמה זה משפיע על דירוג האתר שלך?

במציאות שבה אם אין לבית העסק שלך אתר אינטרנט- אתה והעסק שלך לא באמת קיימים, כל האתרים ברשת מתחרים זה בזה על המקומות הראשונים בדפי התוצאות של מנועי החיפוש השונים.


חשיבותה של תוכנית עסקית בתהליך הקמת אתר

אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור של העסק, כאשר ישנם לא מעט אתרים, אשר הם העסק עצמו.


איך נגרום לאתר האינטרנט לשדר מסר לגולשים?

בעידן שחלק נכבד ממנו הוא ווירטואלי ומתנהל באופן מקוון, אתר האינטרנט של כל חברה הפך לתעודת הזהות שלה


העברת אתר משרת לשרת


כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול