הקמת אתר אינטרנט

DESIGN

עיצוב וטכנולוגיה במפגש מרתק? - השיא הנו במצגות ובמולטימדיה!!

מצגת מולטימדיה הנה אמצעי שיווקי אופטימלי לפרסום ולקידום העסק שלך ומאפשרת את הצגת העסק באור חדשני ומתקדם המעניק לו יתרון משמעותי על פני מתחריו. מצגת מאפשרת התמקדות בפלח שוק מועדף תוך מתן התייחסות אישית לכל לקוח המקבל אותה על גבי תקליטור. הכלים החדשניים ביותר בשוק מאפשרים לנו לבנות לך את הכלי הטוב ביותר ולשלב קטעי וידאו, תלת מימד 3D, קריינות ומוסיקה. כמו כן, ניתן גם לשלב אמצעים המעודדים התערבות מצד המשתמש כגון כפתורים המאפשרים שליטה בנעשה במצגת וזאת תוך כדי הגברת העניין בתוכן המוצג בה (שילוב אינטראקטיביות).

MeZoo מתמחה בפיתוח והכנת מצגות עסקיות, מכירתיות ומצגות WEB אליהן ניתן לגשת מכל מחשב בכל זמן, לשלוח במייל ולהציג תוכן ברור, עדכני ומכובד בפני קהל הלקוחות או השותפים העסקיים ON LINE.


יש לך מוצר או שירות למכור? אתה חייב לבלוט.
בעולם התחרותי אתה חייב לבלוט ולהיזכר ע"י לקוחותיך. הנסיון מראה שהצגת המוצר/שירות במצגת אנימטיבית (אנימציה וסאונד) תכליתית ו"מדליקה" על גבי מסך (מחשב או קיר) יעילה פי כמה מאשר הדפסה על-גבי נייר או קטלוג. ניתן להציג את המצגת בכמה דרכים: בפגישה פרונטלית, על גבי דיסק צרוב (DC) או אפילו ע"י משלוח הקובץ באימייל ללקוחותיך.

לסחוט קריאות התפעלות מהצופים.
MeZoo יוצרת מצגות יוצאות דופן הן מבחינת האפקטים והעיצוב והן מבחינת פשטות המסר שמועבר ללקוחות תוך הדגשת יתרונותיך לעומת המתחרים.  

שמירה על קשר ישיר עם לקוחותיך.
החיסרון בקטלוגים מודפסים: יש לעדכנם כל הזמן. MeZoo, לעומת זאת, בונה מצגות מולטימדיה בטכנולוגיה חדשנית המאפשרת עידכון דפי אינטרנט הנפתחים מתוך המצגת. הלקוח למעשה מחובר אליך (בעזרת המצגת שלך על-גבי DC) ומתעדכן בכל מה שרצית. אין צורך לעצב ולהדפיס מחדש את קטלוג המוצרים, פרופיל החברה שלך, מחירים וכו' - הכל נעשה און-ליין.

זה רק נראה יקר...
אחד היתרונות העצומים במצגות מולטימדיה: החיסכון המשמעותי בהוצאות הפרסום שלך. המצגת אמנם נראית יוקרתית ויוצאת דופן אך מחירה אינו עולה יותר מעוד מחזור עידכון+הדפסת קטלוג מוצרים סטנדרטי. את המצגת ניתן לעדכן כל הזמן און-ליין מתוך האינטרנט, כך שלאורך זמן אתה חוסך כסף רב. לא תיאלץ יותר לשלם לגרפיקאי בכל פעם שצריך לעדכן את מספר הפקס בקטלוג החברה...


מצגות ומוצרים אלו יכולים להשתלב בקלות גם כחלק מאתר האינטרנט או על גבי כרטיסי CD עסקיים (CD business cards).

ההתמחות שלנו היא בתפירת המצגת לצרכי הלקוח הספיציפיים, זיהוי ופילוח קהל היעד והתאמת הקונספט הקריאטיבי הנכון, תוך הקפדה על מקוריות, מקצועיות וחדשנות.

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול