הקמת אתר אינטרנט

על החשיבות של הקמת אתר לקידום העסק

עידן האינטרנט יצר מציאות שבה בית עסק שאין לו אתר אינטרנט הוא כמו אזרח ללא תעודת זהות.
אם אין לך אתר אינטרנט, אין לך זהות של ממש. מדוע הפכה הקמת אתר לכלי מרכזי בקידום העסק וכיצד בפועל יש בה כדי להגדיל את רווחיותו? על כך במאמר הבא.

 

 

הקמת אתר- מדוע זה חשוב?

 

נתונים סטטיסטיים מצביעים על כך שרוב הישראלים משוטטים באינטרנט לפני קנייה של מוצר חדש.
נתון זה משמעו שכל בעל עסק שאין לו אתר אינטרנט למעשה אינו קיים כלל בתודעה של מרבית הישראלים. הקמת אתר אינטרנט לבית העסק פירושו למעשה, כי העסק קיים והיא מאפשרת חשיפה עסקית לציבור רחב יותר של לקוחות. הקמת אתר מהווה מעין כרטיס ביקור לעסק והיא יוצרת את הגירוי הראשוני שמעורר עניין בקרב הצרכנים וגורם להם לרכוש דווקא את מוצריו של אותו בית העסק. מאחר שלמעלה מחמישה מיליון ישראליים מחוברים כיום לאינטרנט, הרי שעסק שיש לו אתר אינטרנטי הוא עסק שנוכח יותר "על המפה" ושקיימת מודעות רבה יותר לכך שהוא ישנו. חשיפה רבה יותר לעסק מרחיבה כמובן את מספר הקונים הפוטנציאליים, מגדילה את ההכנסות וממקסמת רווחים. מעבר לכך, הקמת אתר מאפשרת לשמור על מערכת יחסים רציפה עם הלקוחות, לעדכן אותם בשינויים האמורים להתרחש בבית העסק, בהנחות או במבצעים חד פעמיים ובהודעות חשובות. העולם העסקי הוא אכזר ומתקיימת בו תחרות קשה "נון סטופ", שכדי לנצח בה צריך להוביל כל הזמן. הקמת אתר איכותי שעשוי ברמה גבוהה היא אחת מהדרכים המרכזיות שיאפשרו לכל עסק לא להישאר מאחור ו"להדביק את הקצב".

 

 

 

הקמת אתר על-ידי חברה מקצועית לבניית אתרים

 

בניית אתר היא פעולה שניתן לבצע אומנם באופן עצמאי, אך בשל החשיבות שלה וכיוון שהיא צריכה להיות איכותית- רצוי להפקידה בידיים הנכונות. בניית אתר ראוי, רצוי שתיעשה על-ידי חברה לבניית אתרים, שלא רק מנוסה בביצוע מלאכת הקמת אתר, אלא גם מכירה את העולם העסקי ויודעת כיצד להפיק את המרב מהאתר לתועלת העסק. חברה לבניית אתרים תדע איזה סוג של אתר מתאים לאופי של העסק, מהו המסר השיווקי הנכון, מיהו קהל היעד שאליו יש לפנות וכיצד לפנות אליו באמצעות התוכן של האתר. הקמת אתר על-ידי חברה לבניית אתרים עשויה להיות יקרה יותר מבחינת העלות שלה בהשוואה להקמת אתר באופן עצמאי, אך בסופו של יום היא תתגלה כמשתלמת בשל התוצאות הרצויות שהיא תשיג.


Print

חזור

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול