הקמת אתר אינטרנט

קידום אתר אינטרנט – פרמטרים עיקריים וחשובים למנועי החיפוש

נתחיל ונאמר כי בבואנו להתבונן על קידום אתר במנועי חיפוש נהוג לדבר בעגה המקצועית ובמיוחד במדינת ישראל על מנוע החיפוש של גוגל, אשר חולש כיום על יותר מ-95% מנפח החיפוש בישראל. בעולם התמונה קצת פחות חד צדדית ומנועי חיפוש כמו יאנדקס ברוסיה, יאהו ובינג בארה"ב וביידו בסין מהווים גם הם מנועי חיפוש פופולאריים, וכאשר מקדמים אתרים בחו"ל צריך לתת גם להם את היחס הנדרש.

אז מהם הפרמטרים העיקריים אשר מסייעים לגוגל לפלוט לגולש את תוצאת החיפוש הרלוונטית ביותר עבורו. אם רוצים להיות גסים אז ניתן לחלק את הפרמטרים העיקריים החשובים לאלגוריתם החיפוש של גוגל לשניים: מבנה האתר והקישורים החיצוניים המקשרים אליו.

מבנה האתר: העכביש של גוגל סורק את רשת האינטרנט דרך הקישורים השונים המפוזרים ברשת. בהגיעו לביקור ראשון באתר אינטרנט, העכביש של גוגל סורק את דפי האתר ומחליט במה האתר העוסק והיכן למקם את דפיו בתוצאות החיפוש. העכביש בודק את כותרות הדפים, את תכניו, את תיאורי הדפים, את הקישורים הפנימיים באתר, את קוד הדפים, את מהירות טעינת הדפים, את המקום בו מאוחסן האתר, את תמונותיו, סרטיו ועוד. הסריקה והנתונים הרבים אשר ידועים כבר לעכביש של גוגל מאפשרים לו לקטלג את דפי האתר, להחליט על איכות התכנים, היררכיית המבנה ואיכות הקוד. אתר איכותי יזכה לציון ראשוני טוב וימוקם במקומות הרלוונטיים ביותר בעבור מנוע החיפוש. כמובן שניתן לכתוב 3 מאמרים על כל אחד ואחד מהפרמטרים השונים, אך נשאיר זאת למאמרים נוספים...

קישורים חיצוניים לאתר: אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתחום קידום האתרים הוא איכות וכמות הקישורים אשר מפנים לאתר האינטרנט שלי. אז מאיפה ניתן לייצר קישורים ברשת? יש המון מקומות מהם ניתן לייצר פרופיל קישורים לאתר שלנו. בשביל לבנות פרופיל קישורים איכותי אשר יקנה לנו נקודות זכות משמעותיות על מתחרינו צריך לעבוד קשה מאוד ורצוי לפנות לחברת קידום אתרים מקצועית שתסייע בעניין. ניתן לייצר קישורים מתוך פורומים חינמיים, ניתן להגיב לבלוגים שונים ברשת, קיימים עשרות אתרי מאמרים חינמיים, ניתן לפנות למתחרינו ולהחליף עימם קישורים, אפשר לייצר סרגל כלים איכותי לדפדפנים עם קישור (קרדיט) שתול לאתר שלנו ועוד. צריך לדעת איך לעשות זאת בצורה חכמה, טבעית ומגוונת על מנת לנצח בתחרות בתחום שלנו.

ניסינו לסרוק באופן גס את מרבית הפרמטרים החשובים לתהליך קידום אתר. חברת קידום אתרים איכותית מחויבת לגייס כוחות ולהשקיע בכל אחד מהפרמטרים המדוברים. לצערנו, המציאות רחוקה מכך ומרבית בעלי האתרים מסתפקים בשירות לא מקצועי היכול להסב נזקים ועונשים לאתרי האינטרנט שלהם. בהמשך ננסה להיכנס לעומק ולהסביר על כל אחד מהפרמטרים לתהליך קידום אתר איכותי.


Print

חזור

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול