הקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנט בחינם

משוטטות קצרה והבנה קצת יותר מעמיקה ברשת האינטרנט נראה כי כיום כל אתר אינטרנט שני שנבנה הוא על בסיס פלטפורמה חינמית. האם זה טוב? והאם שווה לחסוך כאשר באים להקים אתר באינטרנט.

קיימות עשרות מערכות בארצנו אשר מאפשרות לאדם הממוצע להקים אתר אינטרנט במספר צעדים פשוטים. בד"כ ניתן להגדיר את התפריט בקלות, לבחור את אחד העיצובים הניתנים לנו לבחירה, להזין תכנים והנה – יש לנו אתר אינטרנט. האם זה טוב? תלוי למי..

לאתר האינטרנט שלנו קיימים 2 שימושיים עיקריים (בדרך כלל). השימוש הראשון והקלאסי באתר האינטרנט הוא ככרטיס ביקור / חלון ראווה לעסק שלנו. במקום לשלוח מידע בקובץ וורד שמספר קצת עלינו, אנו נוהגים להפנות גולשים לאתר. מעבר להפניה שאנחנו עושים עבור הלקוח, הלקוחות מחפשים אוטומטית את אתר האינטרנט שלנו לקבלת רושם ראשוני. היופי באתרי אינטרנט וברשת האינטרנט בכלל הוא שכל אדם יכול להציג עצמו בדרך שבה יבחר. אתרי אינטרנט יכולים להפוך ג'וק קטן לפרפר יפהפה. לכן, עסקים אשר משקיעים זמן ומאמץ אמיתיים בהקמת האתר מצליחים להוציא את המיטב מכרטיס הביקור הראשוני שלהם ולהציג לגולש תמונה נאה של העסק. אם אתר האינטרנט שלנו נראה בדיוק כמו אתרי המתחרים שלנו או במקרה הגרוע כמו עוד מאות אתרים נוספים ברשת, אז כמובן שהפסדנו את היתרון התחרותי שניתן להפיק מהקמת אתר אינטרנט משובח.

השימוש השני והמאוד חשוב של אתר האינטרנט שלנו הוא כזירת מכירות באינטרנט. כיום, יותר ויותר עסקים משתמשים ברשת האינטרנט כאפיק מכירות עיקרי של העסק שלהם. מבעלי מקצוע ועד לחברות אנטי וירוס. כ ו ל ם נעזרים ברש האינטרנט בשביל למכור את מרכולתם. אז אם כבר הצלחנו להביא גולשים לאתר שלנו אז כיצד נגרום להם לרצות ולהישאר שם? יותר מזה, כיצד נגרום להם לקנות את אחד ממוצרינו באתר? אין לשאלות אלו תשובה חד משמעית. צריך הרבה ניסיון, חשיבה והשקעה בהקמת האתר על מנת לגרום לו "לספק את הסחורה". אם מקימים אתר מתנות לעובדים לצורך הדוגמה, חשוב שיציג לגולשים תוכן איכותי. גולשים המגיעים לאתר שכזה מצפים לבצע רכישה או סקר שוק בבואם לרכוש מתנה. חשוב מאוד לספק להם חוויית גלישה איכותית ורושם ראשוני מצויין

אתר אינטרנט אפשר להקים פעם אחת. אם בוחרים בחברה איכותית להקמת אתרים אשר מספקת תמיכה ושדרוגים כחלק משגרת העבודה, ניתן לעבוד עם אתר האינטרנט שלנו במשך שנים. אז נחזור לשאלה – האם להשקיע ולבנות אתר איכותי ויקר יותר או לבחור במערכות החינמיות לבניית אתר? תבחרו אתם. אנחנו מאמינים בהקמת אתר מקצועי, עיצוב אישי ותמיכה אמיתית לאורך זמן. לאחר שבונים אתר שכזה אפשר להתחיל ולהשקיע בתהליך קידום אתרים נכון ואיכותי להפקת תוצאות אפקטיביות


Print

חזור

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול