הקמת אתר אינטרנט

קידום אתרים

קידום אתרים הינו פרויקט מקצועי וממוקד אשר מטרתו לקדם ולמנף את אתר הלקוח ולהביאו למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.
מלאכת הקידום כוללת קידום ממומן וקידום אורגני. קידום אתרים אורגני מטרתו להשיג את התוצאות הטבעיות אשר עולות בדפי החיפוש, תוצאות אשר אהובות במיוחד על הגולשים אשר תרים אחר הביטויים הרלוונטיים במנועי החיפוש. הכלים אשר בהם נעזרים המקדמים המקצועיים ואשר יובילו את אתרכם אל ראש תוצאות החיפוש הטבעיות, כוללים סל מילים אשר מותאם במדויק לאופיו ולצרכיו הספציפיים של בית העסק, ולמוצרים או לשירותים אותם הוא מבקש להציע ולמכור.
בנוסף לבחירת הביטויים המתאימים ביותר לקידום האתר, תבוצע אופטימיזציה של האתר והתאמתו למנוע החיפוש של גוגל, כך שייקרא וייסרק היטב על ידי מנוע החיפוש. כמו כן תערוך חברת הקידום את הטמעת מילות המפתח אשר נבחרו, בעמודים השונים של האתר. קידום אתרים אורגני יבוצע באמצעות תשתיות טכנולוגיות, בלוגים, פורומים, רשתות חברתיות, ובמיוחד באמצעות החלפת קישורים עבור אתרכם, כאשר הקישורים אשר יופיעו במגוון רחב ככל האפשר במקומות שונים ברשת האינטרנט, יובילו את האתר לעבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש וכך יחשפו אותו באופן מקסימאלי בפני הגולשים.
ככל שאתרכם יופיע במקומות רבים יותר ברשת כך גם יקודם בהצלחה אל ראש תוצאות החיפוש. מנוע החיפוש של גוגל אשר סורק בכל עת את כלל העמודים המופיעים ברשת, יזהה ויאסוף את מכלול הקישורים המצביעים ומובילים אל אתרכם, ובהתאם ידרג את האתר בדפי תוצאות החיפוש בביטויים הרלוונטיים שלכם. במסגרת התאמת סל המילים במלאכת הקידום האורגני, ישולבו עבור אתרכם  גם ביטויים של 'זנב ארוך' כמו לדוגמה 'חנות רהיטים בחיפה' ולא רק ביטויים כלליים כמו 'רהיטים' או 'חנות רהיטים'. ביטויים של 'זנב ארוך' יניבו תנועה ממוקדת ומקסימאלית אל אתר בית העסק שלכם, וגם הם ייבחרו בקפידה על פי תחום העיסוק של האתר.
מלאכת הקידום האורגני כוללת בעיקר קידום בגוגל ישראל בשפה העברית, וקידום במנוע החיפוש של גוגל העולמי בשפה האנגלית ובשפות זרות נוספות, על פי הדרישה. עם זאת ניתן בנוסף לקדם את האתר גם במנועי החיפוש האחרים ברשת, כמו מנוע החיפוש של 'בינג', 'יאהו' ועוד. מנועי חיפוש אלה נחשבים פחות אטרקטיביים מהמנוע של חברת גוגל אשר נחשב לפופולארי ביותר בישראל.
מלבד קידום אורגני ניתן גם לשלב בפרויקט גם קידום אתרים ממומן המכונה ppc  ומבוסס על מודל Pay Per Click . על פי מודל זה הלקוח ( כלומר בעל האתר) משלם רק כאשר הגולש מקליק על המודעה שלו, ונכנס אל אתר הבית שלו. הוכח כי שילוב של קידום אתרים ממומן עם קידום אורגני הינו הדרך האולטימטיבית להזנקת האתר אל המקומות הראשונים והמבוקשים ביותר. עם זאת ניתן לבצע גם קידום אורגני בלבד או קידום ממומן, על פי בחירתכם. חשוב לזכור כי קידום אתרים אורגני הינו פרויקט ארוך טווח וכי התוצאות האופטימאליות לא תיראנה בן רגע, אולם הן נחשבות לתוצאות הטובות ביותר לצורך קידום אתרים. מכאן שאם אין בידיכם את התקציב לבצע גם קידום ממומן בנוסף לקידום האורגני, יומלץ לכם לבחור בקידום האורגני בלבד.
בבואכם לשכור את החברה אשר תתאים לכם ביותר למינוף ולקידום אתר בית העסק, חשוב לבחור בקפידה בחברה מקצועית אשר תבצע עבורכם פרויקט אפקטיבי, כזה שיוביל למיקוד התנועה אל אתר הבית שלכם, ויגביר באופן ניכר את פעילותכם העסקית ואת הרווחים הכלכליים שלכם. אנשי מקצוע מיומנים יוכלו לבנות ולנהל עבורכם פרויקט מוצלח וממוקד, אשר יישען על ניסיון וידע רב, לצד כלים טכנולוגיים חיוניים, כך שהתוצאות תהיינה אופטימאליות.


Print

חזור

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול