הקמת אתר אינטרנט

טיפים להקמת אתר במהירות

הקמת אתר אינטרנט הייתה נחשבת בעבר אולי לפעולה מסובכת הדורשת ידע טכני רב ורמה מסוימת של התמקצעות בתחום המחשבים והאינטרנט, אך כיום כבר מדובר בפעולה פשוטה, קלה ומהירה הרבה יותר, מה שמאפשר כמעט לכל אחד בעל גישה למחשב להקים אתר אינטרנט הזמן קצר ביותר.

בין אם אתם מעוניינים בקניית דומיין בעברית או באנגלית, אם אתם מקימים אתר תוכן או אתר מכירות, אם אתם מעוניינים שהאתר יהיה פעיל ודינמי או שישמש כאתר גיבוי או תמיכה – בכל אחד מהמקרים הללו ניתן להקים אתר אינטרנט בצורה מהירה ופשוטה יחסית.

 

קניית דומיין ושטח אחסון, בניית הדפים הראשיים ואנחנו בעניינים

אז נניח ואנחנו מעוניינים להקים אתר אינטרנט עבור מטרה זו או אחרת, ואנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה המהירה והפשוטה ביותר הקיימת – מה עלינו לעשות?

בתור התחלה, נהיה חייבים עבור כל אתר לבצע כמה פעולות כלליות ומהירות – קניית דומיין בעברית או באנגלית, רכישת שטח אחסון (שרת עליו יישב האתר) וכד'. פעולות אלו לא ייקחו לכם יותר מכמה דקות (או כמה שעות במקרה הקיצוני בו מחפשים לאורך זמן אחר דומיין כזה או אחר...).

בנוגע להקמת האתר עצמה, כאן כבר עומדות בפנינו מספר אופציות שונות. עבור מי שמעוניין במינימום עבודה והקמה מהירה ביותר של האתר, ניתן לפנות לחברות שונות המוכרות פלטפורמות מוכנות של אתרי אינטרנט שונים. כך, תוכלו לרכוש פלטפורמה עבור אתר מכירות (חנות מקוונת), אתר תוכן רגיל, אתר בית עבור חברה או עסק מסוים וכד'. לאחר שבוחרים את הפלטפורמה המתאימה עבורכם ביותר, מה שנשאר הוא להזין את התכנים המתאימים – תמונות, תוכן כתוב וכד'. ניתן כמובן גם לשנות את צבעי הרקע של הדפים השונים וכד', אך הבסיס כבר מוכן וקיים עבורכם – רק בואו ומלאו את הפרטים המרכיבים את האתר שלכם...

 

מלבד לרכישת פלטפורמה מוכנה עבור אתרים חדשים, ניתן להקים אתר אינטרנט חדש באופן מהיר ביותר, על ידי פנייה לאיש מקצוע מהתחום. קיימות כיום אינספור חברות העוסקות בבנייה והקמת אתרי אינטרנט, כמו גם אנשי מחשבים רבים העוסקים בכך כתחום פרנסה עיקרי, או כעיסוק צדדי. בכל מקרה, אנשי מקצוע כאלו או אחרים יכולים להקים עבורכם אתר במהירות רבה (גם בתוך כמה ימים, במידה והם פנויים לעבודה...), כמובן כתלות ברמת המורכבות שאתם מבקשים עבור האתר שלכם. כמובן שאתר פשוט יחסית יהיה קל הרבה יותר להקים בזמן קצר, אך גם אם אתם מעוניינים באתר מורכב ומסובך, ניתן ומומלץ להקים את הבסיס הראשוני (למשל – דף בית + כמה דפי משנה או אפילו רק דף בית) באופן מיידי ומהיר, ולאחר מכן לעבוד עוד ולהרחיב ולשפץ את האתר. הקמה מהירה היא מומלצת (גם אם מדובר רק בהקמה ראשונית של הדפים הראשיים של האתר) מכיוון שמהרגע בו האתר שלכם עולה לאוויר, הוא מתחיל לצבור וותק ברשת, אשר יבוא לכדי ביטוי בקידום האתר מאוחר יותר.


Print

חזור

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול