הקמת אתר אינטרנט

חשיבות עדכון אתר אינטרנט

אתרי אינטרנט הם כיום אחת הדרכים הנוחות, הנפוצות והפופולאריות להעביר מידע ולהשיג מטרות שונות נוספות כמו עשיית כסף, השגת קהל מאזינים, העלאה של אובייקט כלשהו לתודעה ציבורית רחבה, לתקשר עם אנשים מכל רחבי העולם ועוד ועוד.

לכן, הקמת אתרי אינטרנט הפך להיות תחום כל כך פעיל ודומיננטי בעולם המדיה והתקשורת של ימינו. אך בניית אתרי אינטרנט היא לא מספיקה על מנת להשיג את מרבית המטרות שמציבים לעצמם בעלי אתרים כיום. על מנת שפעילות האתר שלכם תהיה באמת אפקטיבית, יש צורך בעדכון שוטף שלו לאורך זמן. למעשה, עדכון אתרי אינטרנט חשוב כיום כמעט כמו הקמת אתרי אינטרנט – אתר אשר אינו נשאר מעודכן, מאבד פעמים רבות את האפקטיביות שלו ואת זכות הקיום שלו.

 

חשיבות העדכון השוטף

אז נאמר ועברנו את השלב של בניית אתרי אינטרנט, הקמנו לעצמנו כמה וכמה אתרים שונים, ועכשיו אנחנו מעוניינים שהם יהיו הכי מוצלחים ובעלי תעבורת הגולשים הכי גדולה שרק מתאפשר. מלבד לקידום האתר במנועי החיפוש, מדוע חשוב כל כך גם לעדכן אותו באופן שוטף?

ובכן, במקרה של אתרי תוכן בנושאים שונים, קל מאוד לראות ולהבין את חשיבות העדכון השוטף, בטח ובטח שבאתרי תוכן חדשותי (בין אם מדובר באקטואליה, חדשות בידוריות וכד' – ברור כי חייבים לעדכן את האתר מדי יום ואפילו מדי שעה), אך גם באתרי תוכן בנושאים מסוימים. למשל, אתר תוכן אשר עוסק למשל בתחום של ראיית חשבון או רפואה אלטרנטיבית, חייב להיות מעודכן כל הזמן, אחרת הוא פשוט ייאבד מהרלבנטיות שלו כאתר תוכן איכותי וכמקור מידע מעודכן ומהימן.

גם אתרים אשר אינם מוגדרים כאתרי תוכן חייבים להיות מעודכנים באופן רציף ושוטף. למשל – אתרי מכירות. האינטרנט מלא כיום באתרים המנסים למכור מוצרים או שירותים כאלו ואחרים. על מנת לעמוד בתחרות הקשה, יש צורך לעדכן את האתר באופן שוטף על פי השינויים במחירים, המוצרים החדשים והחדשות והשינויים האחרים באותו תחום.

ישנם גם אתרים בארץ הכתובים באנגלית הפונים לקהל ישראלי אך בעיקר לחברות וללקוחות הנמצאים בחו"ל ולכן הם צריכי כתיבה שיווקית באנגלית.

 

העולם של ימינו, ובמיוחד עולם האינטרנט, הוא כל כך דינאמי ותזזיתי, עד כי ללא עדכון שוטף, אתה לא נשאר רלבנטי למשך יותר מכמה שעות בודדות, במקרה הטוב. גולש ממוצע אשר מגיע כיום לאתר כזה או אחר, ושם לב על פי המידע המופיע בו כי הוא לא עודכן ותוחזק במשך כמה חודשים, מיד עוזב אותו ופונה לאתר אחר שכן מעודכן ומתוחזק כמו שצריך. התחרות כיום כל כך חריפה ובפני כל גולש עומדות כל כך הרבה אופציות חלופיות בלחיצת כפתור, עד כי מי שלא מעודכן לחלוטין, פשוט לא קיים.

לכן, אם אתם בעליו של אתר אינטרנט מכל סוג שהוא, חשוב שתבינו את החשיבות העצומה של עדכונו השוטף כגורם מרכזי בהצלחתו או נפילתו. אז התחילו לעדכן, ומהר...


Print

חזור

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול