הקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנט לחנות משלוחי פרחים

 כיום, כל בר דעת כבר מודע לעובדה כי הקמת אתר אינטרנט הוא כורח ראשון במעלה. הצעד הראשון של כל מי שמחפש נותן שירותים כיום, הוא פנייה אל מנוע החיפוש והקשת ביטוי מתאים. אולם הבעיה היא, כיצד להתבלט בתוך המון האתרים המספקים שירותים דומים. אתר אינטרנט אסטטי, מזמין, צבעוני ויוצא דופן מבחינה ויזואלית, איננו מספיק. על מנת להפוך אתר אינטרנט למצליח, יש גם לדאוג לכך כי הוא יקבל דירוג גבוהה במנוע החיפוש, על מנת שלא יאבד אי שם בתהומות הנשייה של דפים מתקדמים יותר במנוע החיפוש, שמעטים ביותר הם הלקוחות שטורחים לבדוק אותם. הדבר נכון במיוחד עבור הקמת אתר אינטרנט לחנות למשלוחי פרחים, לדוגמא- שירות אותו מספקים בתי עסק רבים. מאחר ולא מדובר בהוצאה יוצאת דופן ומרחיקת לכת במיוחד, רוב הלקוחות המחפשים משלוחי פרחים באינטרנט לא ישקיעו זמן ומאמצים רבים בתחקיר אינטרנטי מקיף בנושא, כמו שיעשו, לדוגמא, בעת חיפוש רכב או דירה. ציון שם השירות המבוקש תוך ציון המיקום יעלה בפני הלקוח, על פי רוב, הרבה יותר אפשרויות ממה שהוא צריך. הביטוי "משלוח פרחים רמת גן" לדוגמא, מניב אלפי תוצאות חיפוש, מהן הלקוח יבדוק, על פי רוב, כמה אופציות בודדות בלבד לפני שיעשה את הבחירה שלו. בית עסק שלא יופיע בקרב התוצאות הראשונות, כלל לא יילקח בחשבון, גם אם הוא מספק השירותים הטוב ביותר.

הקמת אתר אינטרנט יעיל ואיכותי

  אז מה צריך על מנת להבטיח כי אתר האינטרנט שלכם ישרת את העסק בצורה הטובה ביותר ויקבל דירוג גבוה באתרי החיפוש? כאמור, אתר אינטרנט מעוצב בצורה מוצלחת, צבעונית ומזמינה- זה טוב, אבל זה לא מצוין. למנועי החיפוש יש מספר קריטריונים המהווים מדד לאיכות האתרים השונים ועל פיהם נמדד המיקום שלהם במנועי החיפוש. עיצוב הוא אחד מהם, אולם אתר נמדד גם במידת הרלוונטיות שלו לביטוי המבוקש, איכות התוכן שלו, כמות הקישורים המקשרים אליו מאתרים חיצוניים, מספר המבקרים בו, ואפילו משך הזמן בו כל מבקר שוהה באתר. יותר מכך- מנועי החיפוש אף לוקחים בחשבון את בקשות החיפוש של המבקרים באתר שלכם לאחר שהם יוצאים ממנו- לדוגמא, אם רוב המבקרים יוצאים מהאתר וממשיכים בחיפוש באותו נושא, משמעות הסבר כי לא מצאו את מה שחיפשו באתר שלכם, מכאן שהוא לא זוכה לניקוד גבוה במדד הרלוונטיות ועל כן זוכה לדירוג נמוך יותר.

  המשתמע מכך הוא כי הקמת אתר אינטרנט אפקטיבי ומוצלח, כזה שיחזיר את ההשקעה בו וימנף את העסק שלכם להצלחה, הוא כזה שצריך לענות על שיקולים מקצועיים רבים, לעיתים סותרים לכאורה, והרבה פעמים כאלה שאדם שלא עבר הכשרה מתאימה בנושא כלל לא יהיה מודע עליהם. אנו במיזו מודעים למורכבות התהליך, כמו גם לחשיבותו להצלחת העסק שלכם. פנייה אלינו תרתום את הניסיון הרב שלנו למענכם ותבטיח כי כשאדם יחפש משלוחי פרחים באינטרנט- הוא לא יוכל לפספס את בית העסק שלכם.


Print

חזור

כניסה לדוא"ל

כניסה למערכת ניהול